De Sonance SONAMP 2-100 is een compacte 2-kanaals Class-D versterker (2×100W @ 8 Ω, stabiel tot 2 Ω) met bridge-modus, sub-uitgang, autosense, 12V trigger en passieve koeling. Ideaal voor custom install en multiroom. Lees meer..
2 × 100 W RMS @ 8 Ω – krachtige Class-D eindtrap
Bridgeable voor hoger uitgangsvermogen
Stabiel tot 2 Ω – geschikt voor complexe luidsprekerbelastingen
Compact 1U ventilatorloos ontwerp – stille werking
Rackmount, plankmontage of vrijstaand inzetbaar
12V trigger & autosense voor automatische in-/uitschakeling
Lokale input mix + BUS-invoer voor distributiesystemen
Subwoofer-uitgang met instelbare low-pass filter
DIP-switches en gain-regeling voor eenvoudige zoneconfiguratie
De Sonance SONAMP 2-100 is ontworpen voor AV-professionals die een compacte maar krachtige versterker nodig hebben voor multiroom-, homecinema- en custom install projecten. Met 2 × 100 watt RMS @ 8 ohm, hoge stabiliteit tot 2 ohm en een betrouwbare Class-D architectuur biedt deze versterker uitstekende prestaties in een uitzonderlijk slanke 1U behuizing.
Dankzij het ventilatorloze, passief gekoelde ontwerp werkt de SONAMP 2-100 volledig stil, een belangrijke eigenschap voor racks die in woonruimtes of akoestisch gevoelige ruimtes geplaatst worden. Door de lage warmteproductie kunnen meerdere units probleemloos worden gestapeld.
De veelzijdige aansluitopties maken de SONAMP 2-100 geschikt voor iedere installatie. De BUS-input maakt het mogelijk één bron naar meerdere versterkers te distribueren, terwijl de lokale line-input eenvoudig kan worden gemixt of geselecteerd per zone. De aanwezigheid van een subwoofer-uitgang met instelbare low-pass filter maakt de versterker extra geschikt voor 2.1-configuraties of compacte zones met een passieve sub.
De combinatie van autosense, 12V trigger, DIP-switch configuratie en instelbare gain maakt integratie met Control4, Crestron, Savant en andere control-systemen eenvoudig. Hierdoor is de SONAMP 2-100 ideaal voor professionele AV-architecturen en maatwerkprojecten waar betrouwbaarheid en flexibiliteit essentieel zijn.
Model
SONAMP 2-100
SKU: 93091
Kleur: Zwart
Vermogen
2 × 100 W RMS @ 8 Ω
Stabiel tot 2 Ω
Bridgeable configuration (vermogen afhankelijk van belasting)
Aansluitingen & functies
Subwoofer-uitgang met instelbare low-pass filter
Lokale ingangen + BUS-invoer
12V trigger in/out
Autosense (automatische inschakeling)
Montage & behuizing
Rack ears inbegrepen
1U hoogte
Ventilatorloos ontwerp (passieve koeling)
Afmetingen
Zonder voetjes: 218,95 × 44,45 × 425,45 mm
Met voetjes: 218,95 × 53,85 × 425,45 mm
Gewicht
3,24 kg
De SONAMP 2-100 is ideaal voor:
multiroom audiozones
homecinema's met compacte eindtrappen
installaties met in-wall, in-ceiling of outdoor luidsprekers
commerciële en residentiële projecten met meerdere versterkerzones
AV-rackinstallaties met beperkte hoogte (1U)
Gebruik de SONAMP 2-100 als eindtrap in zones waar compact formaat, fluisterstille werking en flexibele aansturing belangrijk zijn. Dankzij de BUS-invoer en sub-uitgang is hij tevens perfect voor 2.1-configuraties. Combineer met Sonance Architectural of Outdoor speakers voor optimale prestaties.
Verkrijgbaar bij AudioExpert – officieel Sonance dealer.
De Sonance SONAMP 2-100 is een compacte 2-kanaals Class-D versterker (2×100W @ 8 Ω, stabiel tot 2 ..
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen